Detail pozice

Specialista NPI (New Product Introduction)

Rieter CZ s.r.o. je součástí švýcarského koncernu Rieter, který je systémovým dodavatelem v oblasti textilního strojírenství.

Mám zájem

Čím se budete zabývat?

Hledáme specialistu, který se bude aktivně podílet na projektech NPI (New Product Introduction). Hlavním posláním pozice je předběžná kalkulace výrobních nákladů (cost estimate) již ve fázi vývoje nových produktů na základě dat získaných z CAD systémů. Součástí pracovní činnosti je také realizace studií proveditelnosti výroby daného dílce či sestavy, aktivní spolupráce s vývojovými týmy a podílení se na projektech zavádění nových produktů do výroby.

Mezi hlavní úkoly patří:
- příprava nákladových analýz/variant a studií proveditelnosti u NPI projektů
- aktivní spolupráce s vývojovým týmy na realizaci nových dílců/sestav
- podpora vedení výroby při realizaci NPI projektů

Místem výkonu práce je Ústí nad Orlicí.

Proč právě tato pozice?

Tato pracovní pozice je zajímavou výzvou pro uchazeče, kteří mají zkušenosti s vývojem nových produktů a zajímá je také jejich výrobní realizace. Pozice je do značné míry také o zpracovávání ekonomických variant realizace nových produktů. Pozice je zaměřena nejen na ČR, ale také ostatní koncernové jednotky skupiny Rieter. Očekáváme tedy velmi dobrou znalost AJ a ochotu cestovat v rozsahu cca 20% ročního pracovního času (v součtu cca 2 měsíce ročně).

Jaká jsou naše očekávání?

- VŠ (Ing./Bc.) strojní či jiné technické vzdělání
- praxe v práci s 3D konstrukčními systémy alespoň 3 roky
- předchozí zkušenost v oblasti předběžných kalkulací výrobních nákladů
- dobrá znalost AJ
- zkušenost s projektovým řízením

Co můžeme nabídnout?

Velmi zajímavou a náročnou práci v mezinárodním prostředí s odpovídajícím mzdovým ohodnocením. Mezi hlavní zaměstnanecké výhody patří pružná pracovní doba, roční bonus, penzijní připojištění, dovolená navíc, zaměstnanecký program pro výhodné telefonování, dotované stravování a další zaměstnanecké výhody.

Předem děkujeme za projevený zájem o práci v naší společnosti!

Nenašli jste vhodnou pracovní pozici?

Pošlete své CV