Detail pozice

Projektový manažer junior

Rieter CZ s.r.o. je součástí švýcarského koncernu Rieter, který je systémovým dodavatelem v oblasti textilního strojírenství.

Mám zájem

Čím se budete zabývat?

Hledáme projektového manažera, který se bude samostatně zabývat vedením středně komplexních projektů v oblasti nákupu. Jedná se především o složitější změny či vyhledávání nových dodavatelů komponentů a sestav, navázání kontaktu s dodavateli, koordinace jednání vč. zapojení ostatních interních specialistů a zasmluvnění spolupráce. Součástí práce je také provádění analytických činností.

Mezi hlavní úkoly patří:
- vedení nákupních projektů
- koordinace jednání s potenciálními dodavateli
- koordinace projektových týmů
- analytická činnost

Místem výkonu práce je Ústí nad Orlicí.

Proč právě tato pozice?

Tato pracovní pozice je zajímavou výzvou pro uchazeče, kteří již mají pracovní zkušenosti s vedením méně komplexních projektů např. v oblasti nákupu či výroby a s koordinací projektových týmů. Pozice je svými nároky vhodná spíše pro juniornější uchazeče a poskytuje tedy dostatek příležitostí k dalšímu rozvoji projektových i interpersonálních dovedností.

Jaká jsou naše očekávání?

- VŠ (Ing./Bc.) ekonomické či technické vzdělání
- prokazatelná pracovní zkušenost v oblasti projektového řízení alespoň 2 roky
- praxe v oblasti nákupu/výrobního plánování/logistiky významnou výhodou
- dobrá znalost AJ

Co můžeme nabídnout?

Velmi zajímavou a náročnou práci v mezinárodním prostředí s odpovídajícím mzdovým ohodnocením. Mezi hlavní zaměstnanecké výhody patří pružná pracovní doba, roční bonus, penzijní připojištění, dovolená navíc, zaměstnanecký program pro výhodné telefonování, dotované stravování a další zaměstnanecké výhody.

Předem děkujeme za projevený zájem o práci v naší společnosti!

Nenašli jste vhodnou pracovní pozici?

Pošlete své CV